Služby

Naše služby

Zaměřujeme se primárně na níže uvedené služby.

Tvorba statických webů
Tvorba statických webů

Jednoduchý, ale silný nástroj pro zviditelnění například vlastní restaurace, kavárny nebo jiných služeb.

Tvorba eshopů
Tvorba E-shopů

Proč se omezovat na kamenné obchody. E-shop umožní každému prodávat své zboží pohodlně přes internet.

SEO analýza
SEO analýza

Search Engine Optimalization slouží k optimálnímu nastavení webu tak, aby se na internetu ukazoval co nejvíce lidem.

Zavolejte nám pro konzultaci zdarma.

+420 776 466 963

Často kladené dotazy

Cena se odvíjí od mnoha faktorů jako je například požadované funkce webu, rychlost vytvoření webu, použití placených pluginů, jestli se jedná o e-shop, který je na tvorbu náročnější, a další faktory. Proto není možné předem určit přesnou cenu webu, ale je možné určit alespoň cenové rozpětí, do kterého se konečná cena webových stránek vejde.

 

Po domluvení konzultace se s klientem setkáme a začneme řešit vizi webu. Zajímá nás, k čemu bude web určený, co od něj klient očekává a jaká je představa o vzhledu celého webu. Poté se s klientem domluvíme na přibližném cenovém rozpětí, termínu dokončení webu a finančním plnění. Po odsouhlasení konzultovaných faktů se dáme ihned do práce.

Jsme ideální volbou pro menší podniky, restaurace, kavárny, které potřebují jednoduché, ale pěkné a funkční webové stránky za příjemnou cenu. 

Ano, ani dokončením webu naše práce nekončí. Všem klientům nabízíme dílčí úpravy webu zdarma. Stačí nás tedy pouze kontaktovat a sdělit nám, co je potřeba na webu upravit. Následně se postaráme o to, aby byla změna provedena co nejrychleji. V případě větších úprav jak už vzhledu webu, tak jeho obsahu, se s klientem domluvíme na případné ceně a změny realizujeme.